Projekt Zvíře – 2. semestr

Cílem projektu je vybrat několik elitních sportovců, kteří mají trénink jako prioritu a nabídnout jim co nejlepší podmínky pro rozvoj. Spolupráce zaměřená na coaching po stránce technické, taktické a v oblasti mentální přípravy. Orientuji se hlavně na grappling (NoGi) / grappling pro MMA. Součástí balíčku je komplexní vedení, vzdělávání, úkoly na míru vašemu stylu, domácí úkoly, na kterých si budete dál pracovat sami v tréninku, průběžné vyhodnocování a feedback. Účastníci projektu mají v ceně zahrnuty taky veškeré akce, které pořádám (semináře, campy,…). Zkrátka vám nabídnu maximum svých vědomostí a osobní vedení. Vždycky mě bavilo pracovat s opravdu zapálenými studenty a tohle je slušná příležitost hlavně pro přespolní, kterým vyhovuje můj přístup a rádi by do toho v následujícím půl roce šlápnuli.

Požadavky
-aktivní závodník (grappling/mma), který plánuje pokračovat v soutěžení
-zajímá mě pouze spolupráce se sportovci, kteří jsou ochotní věnovat značné množství času a nasazení prostřednictvím vlastního tréninku nejen na tatami, ale i v mentální přípravě, rozboru videí atd.
-kromě konzultací přes skype & online očekávám pravidelnou spolupráci i na osobní úrovni
-nemám zájem plýtvat časem na osobní coaching v takovém rozsahu s někým, kdo to nebere vážně, proto zvaž kolik energie jsi ochoten věnovat svému progresu

Zájemce nepřijímám automaticky, ale vybírám na základě splnění podmínek a dohody na průběhu programu.
Pro podrobnější info v případě vážného zájmu kontaktuj na -> mail@janstach.cz 👉 v e-mailu napiš krátké intro o sobě + jak bude vypadat tvůj přístup k účasti na #projektzvire — v Fightclub Brno.
Konec přihlašování, výběru a zahájení 2.semestru bude 20.1.2019
OSS!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *