PROJEKT ZVÍŘE

Cílem projektu je vytvořit malou skupinu elitních sportovců, kteří mají trénink jako prioritu a nabídnout jim co nejlepší podmínky pro rozvoj. Spolupráce zaměřená na coaching po stránce technické, taktické a v oblasti mentální přípravy pro grappling / grappling pro MMA. Součástí balíčku je komplexní vedení, vzdělávání, úkoly na míru vašemu stylu, domácí úkoly, na kterých si budete dál pracovat sami v tréninku, průběžné vyhodnocování a feedback. Účastníci projektu mají v ceně zahrnuty taky veškeré akce, které pořádám (semináře, campy,…). Zkrátka vám nabídnu maximum svých vědomostí a osobní vedení. 

Požadavky
-aktivní závodník (grappling/mma), který plánuje pokračovat v soutěžení
-zajímá mě pouze intenzivní spolupráce se sportovci, kteří jsou ochotní věnovat značné množství času a nasazení prostřednictvím vlastního tréninku nejen na tatami, ale i v mentální přípravě, rozboru videí atd.
-kromě konzultací přes skype & online očekávám pravidelnou spolupráci i na osobní úrovni
-nemám zájem plýtvat časem na osobní coaching v takovém rozsahu s někým, kdo to nebere vážně, proto zvaž kolik energie jsi ochoten věnovat svému progresu

Zájemce nepřijímám automaticky, ale až na základě vlastního výběru, splnění podmínek a společné dohody na průběhu programu.
Pro podrobnější info v případě vážného zájmu kontaktuj na -> mail@janstach.cz