17. ročník Grappling & Chill camp

O víkendu proběhl již 17. ročník Grappling & Chill camp. Camp zahájil Honza Stach už tradičně v pátek večer, kde si vybral trochu netradiční téma „collar tie“ systém.
Tréninky probíhaly v krásných prostorách fakulty sportovních studií Masarykovy Univerzity, protože už se grapplerská rodinka rozrůstá tak, že se do SWAG nevejdeme.

Druhý den zahájil dopoledním tréninkem Martin Rapčan hnědý pás z týmu Pretorian Pardubice a zamotal nám hlavu se systémem K-guard, kde jeho specialita je kombinace armbarů a trianglů.
Během pauzy mezi tréninkovými bloky jsme stihli společný hromadný oběd a pak ještě malý dezert v podobě nejlepší zmrzliny v Brně.
Odpolední trénink vedl znovu Honza a tentokrát se zaměřil na přechod ze sidu do mountu, následné braní zad a přechod do rear triangle choku.

Vždy po hodině technik přišla hodina výživných sparingů a ani teď to nebylo jinak. Díky velké variabilitě lidí, si zde najde hezký roll opravdu každý.

Sobotní večerní program byl jasný – společná promítačka Oktagonu ve SWAGU, kdy jsme se v mezipauze stihli podívat i na nějaké ty grappling zápasy s menším rozborem.

Nedělní dopolední trénink byl věnován trianglům v podání Marka, který už nějaký ten pátek pod Honzou trénuje. V průběhu dopoledního tréninku jsme si mohli vyzkoušet lokální kryoterapii od „Mráz Léčí“, kterou nám domluvil Honza a mnoho lidí tuto příležitost využilo.
Kdo chtěl, měl možnost i po večerním tréninku navštívit kryokomoru.

Na poslední trénink campu už byli jenom věrní „držáci“ a Honza se jim odměnil krásným systémem „criss cross ashi“. Ano člověk si přesně tak zamotá nohy jako ten název zní.

Takto vypadal 17. ročník Grappling & Chill camp a už se můžeme těšit na další kempy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *